Lekarze Internista Wrocław

dr n. med. Wiesław Prastowski

pl. Bzowy 1 (Biogenes)
53-224 Wrocław

Takiego lekarza jeszcze w swoim życiu nie spotkałem. Pan doktor to człowiek kompetentny , życzliwy .Polecam wszystkim pacjentom. Pacjent z Rawicza.
Opinia dodana przez: Leszek

dr n. med. Alina Zając-Boczar

pl. Bzowy 1 (Biogenes)
53-224 Wrocław

Leczę się u doktor Zając od 4 lat. Bywam u niej i prywatnie i na NFZ. Zawsze była dla mnie uprzejma, odpowiadała na zadawane pytania. Żadnych cudów, ale nie mam zastrzeżeń. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak ona, byłoby całkiem fajnie.

lekarz Justyna Lisiewicz-Jakubaszko

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Byłam dzisiaj z mamą u pani doktor. Okazało się, że hiponatremia nie wynika z niedoczynności kory nadnerczy( dobry kortyzol), ale ma charakter polekowy. Lekarze przypisują ludziom w podeszłym wieku zbyt wiele leków. Pani Doktor była sympatyczna i cierpliwie przez godzinę odpowiadała na moje pytania. Robiła to niezwykle rzeczowo i profesjonalnie. Tacy powinni być lekarze - zainteresowani losem pacjenta, pełni empatii. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Graża

lekarz Karol Kołodziej

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Super Doktor !nigdy nie odmówił pomocy nawet o b.pòźnej porze.Leczył moja obłoznie chora babcię.Przychodzil też z wizytą lekarską na cito !do mojej mamy i leczy mnie.Zawsze tłumaczy o zagrożeniach w chorobie.Walczy o prawa ludzi chorych tzn wówczas gdy są np niedołężni otwarcie mówi że powinno się im pomóc używając w domu przeszkody w celu bezpiecznego poruszania.Chce żeby chorzy mieli lepiej w chorobie ! szczególnie gdy są zdania na osoby trzecie!Dziękujemy!!!
Opinia dodana przez: Anna

Hanna Szczerba

Internista, Medycyna estetyczna

Lekarskie Centrum Medycyny Estetycznej Hanna Szczerba
Wrocław

Na wizycie w gabinecie medycyny estetycznej omówiłyśmy nurtujące mnie problemy i p doktor zaproponowała mi rozwiązania dla mnie optymalne, okazały się b skuteczne. Jest profesjonalistką jeśli chodzi o zrozumienie pacjenta, a przede wszystkim jakość usług zabiegowych. Polecam.
Opinia dodana przez: Mariola

dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

zdecydowanie polecam panią doktor. Trafiłam do niej na prywatną wizytę zobaczyła wyniki i od razu skierowała na oddział do szpitala gdzie zrobili wszystkie badania i dzięki temu ze znalazłam się na oddziale wykryto u mnie 6 cm guzy na jajnikach (inni lekarze ich nie widzieli) od razu pokierowała, że mam udać się na onkologie. Nie zostawiła mnie tylko pomogła rozwiązać problem chociaż wcale nie dotyczył jej profesji.Polecam bardzo !!!!!!
Opinia dodana przez: Kata
Chodziłam do pana doktora przez kilka lat, mówiłam, że tyję mimo zmiany nawyków żywieniowych i dużej porcji ruchu. Wciąż mówił, że ruszam się za mało. Jak zaczęłam konkretniej chudnąć bardzo źle się czułam. To było lato 2017, wieczorem czułam się bardzo źle stan podgorączkowy, nie mogłam wstać w łóżka. Następnego dnia już bez gorączki czułam się jeszcze gorzej, ledwo chodziłam. Ledwo też doszłam do przychodni, zlana potem, poskarżyłam się na ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Andrzej Kulczuga

Internista, Pediatra

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Nigdy więcej nie umówię się do tego lekarza. Doktor gburowaty, prześmiewczy, zero taktu, drwił i co chwila raczył komentarzami, które nie przystoją osobie z jego profesją, powiem więcej - kasjerki w marketach są przyjemniejsze w obyciu. Nie chcę mieć więcej nic wspólnego z tym lekarzem. Szczerze odradzam.
Opinia dodana przez: Marika

lekarz Lidia Pawlikowska

Przychodnia Grabiszyn
Wrocław

Pani doktor nigdy nie odmawia wizyty nawet po godzinach pracy. Pani doktor jest sympatyczną i przyjazną .Jestem stałym pacjentem od lat a mam jeż wiek poważny. Natomiast w przychodni brakuje lekarzy, jedna pani doktor jest cały czas na wolnym i blokuje etat. Marian Mandżukowski.
Opinia dodana przez: Marian

dr hab. n. med. Zygmunt Zdrojewicz

Internista, Endokrynolog

Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami AM Wrocław
Wrocław

Profesor, kompetentny i bardzo mądry oraz całkowicie zaangażowany w wyleczenie pacjenta.. Uratował mi życie..Poprzedni lekarze nawet nie dorastali PROFESOROWI do pięt, bo mało który wie, że tak ważna jest endokrynologia i naprawdę dużo ludzi ciężko przez to choruje..POLECAM bo dzięki niemu uciekłem przed kostuchą.. A ci negatywni pacjenci - deficzenci moim zdaniem i według mojej opinii oraz oceny , to prawdopodobnie podrabiana i udawana konkurencja dla PANA PROFESORA lub wieczni ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Danuta Grelińska

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu
Ziębicka 34/38
50-507 Wrocław

napisze tylko prawde pani doktor jest wspanialym fachowcem posiada ogromna wiedze medyczna zawsze wykazuje sie uprzejmoscia oraz zdolnoscia empatii dla pacjenta jej diagnozy sa zawsze trafne wklada cale swe serce i nie bagatelizuje najmniejszych szczegolow dotyczacych dolegliwosci pomogla mi juz dwa razy dzieki jej wspaniala wiedza jestem zdrowy pani doktor zasluguje na miano najlepszego lekarza z jakim sie spotkalem lekarka nigdy sie nie wywysza zachowuje pokore i jest nieomylna gdyby ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Anna Wąs-Mamińska

Hematolog, Internista

Szczytnicka 28 (Aaris) lok. 1
50-382 Wrocław

Wywiad nijaki. Po opisanych przeze mnie objawach od razu przepisany antybiotyk - cudowny lek na wszystko. Dodatkowo antybiotyk dość mocny, przy którym musze odstawiać leki, które biorę na co dzień. Oczywiście lekarka nie zapytała o przyjmowane leki, inne schorzenia czy dosłownie o cokolwiek. Zero zainteresowania czy chęci pomocy. Bardzo nieuprzejma osoba.
Opinia dodana przez: Paulina

Miłosz Madera

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Ma bardzo wnikliwe, spokojne i troskliwe podejście do pacjenta. Nie waha się kierować na badania i bardzo dokładnie bada pacjentów - i dzieci, i dorosłych. Przeprowadza dokładny wywiad i dobiera skuteczne metody leczenia. Widać staranność w pracy i rozsądek. Polecam z pełnym przekonaniem
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Urszula Grzesik

zoz
Wrocław

b/z nie mam zdania dlatego nie napisze więcej .to chyba nie chodiz o ilośc słów '

lekarz Elżbieta Rojewska

Internista, Reumatolog

Idzikowskiego 46A / 3
Wrocław

Pani doktor bardzo niemiła...spozniłam sie na wizyte 7 min(kolejka w rej) i akurat kiedy dochodzilam do gabinetu pani doktor wziela inna pacjentke..ok czekam grzecznie dosc dlugo...pani doktor "prosi" mnie do gabinetu wyszla i w drzwiach pyta sie mnie agresywnie o której mialam byc? bylo to w enel-medzie gdzie poczekalnia pelna ludzi...zrobilo sie lekko niemilo..skoro pani byla dla mnie nie mila to ja tez sie nie wysilalam na uprzejmosc..wtedy pani doktor ...
Opinia dodana przez: paula

lekarz Bogusława Szloch

Smocza 6
51-520 Wrocław

Pani Doktor bardzo konkretna. Trafna diagnoza i sprawnie przeprowadzone leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta, dużo troski i zainteresowania. Polecam,

lekarz Ewa Czarny-Ogórkowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Żaka 17
Wrocław

Wspaniały lekarz , leczy nas od lat . Duża wiedza połączona z niespotykanym podejściem do pacjenta : cierpliwym i pełnym zrozumienia . Dziękujemy Pani Doktor - Hanna i Marek
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Janusz Bolanowski

Sienkiewicza 37 / 39
Wrocław

Z przykrością, ale szczerze - nie polecam tego lekarza.

Urszula Faligowska

Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp z o.o.
ulica Strachocińska 83
51-511 Wrocław

Pani doktor była lekarzem mojej teściowej, która już nie żyje, jest moją lekarką i lekarką mojej mamy. Konkretna, rzeczowa, nie lubi tracić czasu na zbędne pogaduchy. Nigdy mnie nie zawiodła. Nie odmawia przyjęcia pacjentów niezarejestrowanych na godziny. Potrafi pozbyć się pacjentów zawracających głowę zapracowanemu lekarzowi i zajmuje się solidnie tymi, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Stanisław Banach

Kamienna 4 / 26
Wrocław

lekaz kiepski niewiele mi pomaga wrecz zle sie czuje chyba zmienie doktor